Archiwum informacji

Nominacje sędziowskie w Belwederze
Nominacje sędziowskie w Belwederze

Nominacje sędziowskie w Belwederze

2015-06-17

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył w Belwederze dzisiaj (17 czerwca 2015 r.) akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowi sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości wziął udział Minister Sprawiedliwości Borys Budka.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
 
sędziowie Sądów Apelacyjnych
1. Wiesława NAMIRSKA
Sąd Apelacyjny w Katowicach
 
sędziowie Sądów Okręgowych
2. Grzegorz CHMIEL
Sąd Okręgowy w Warszawie
3. Jarema CZAPLA
Sąd Okręgowy w Katowicach
4. Ewa JOŃCZYK
Sąd Okręgowy w Warszawie
5. Krzysztof LISEK
Sąd Okręgowy w Krakowie
6. Bartosz PNIEWSKI
Sąd Okręgowy w Kielcach
7. Jan STERCZAŁA
Sąd Okręgowy w Poznaniu
8. Magdalena ŚLIWIŃSKA - STĘPIEŃ
Sąd Okręgowy w Warszawie
9. Monika WŁODARCZYK
Sąd Okręgowy w Warszawie
10. Barbara WYPCHŁO-GRYMEK
Sąd Okręgowy w Krakowie
 
sędziowie Sądów Rejonowych
11. Piotr BAGIŃSKI
Sąd Rejonowy w Szamotułach
12. Natalia DĄBROWSKA
Sąd Rejonowy w Chełmnie
13. Magdalena DOLIŃSKA
Sąd Rejonowy w Sieradzu
14. Małgorzata FIJAŁKOWSKA-SOTER
Sąd Rejonowy w Gryficach
15. Monika JASZCZUK - ORZYŁOWSKA
Sąd Rejonowy w Siedlcach
16. Dorota KOLIŃSKA - BELA
Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe w Gdańsku
17. Kajetan KOSTERKIEWICZ
Sąd Rejonowy w Szamotułach
18. Katarzyna LASKOWSKA
Sąd Rejonowy w Wejherowie
19. Katarzyna MADANY
Sąd Rejonowy w Stargardzie Szczecińskim
20. Anna MISZEWSKA
Sąd Rejonowy w Gdyni
21. Michał MROCZKOWSKI
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
22. Jakub MUSZYŃSKI
Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe w Gdańsku
23. Janusz PUZYNA
Sąd Rejonowy Gdańsk - Południe w Gdańsku
24. Joanna RACZKOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Mokotowa w Warszawie
25. Marek RAFAŁKO
Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku
26. Eliza SALKOWSKA-CICHOSZ
Sąd Rejonowy w Gdyni
27. Michał SOKÓŁ
Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim
28. Justyna SOSNOWY
Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku
29. Justyna STALEWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
30. Barbara SYTA
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie
31. Kasandra TURKIEWICZ
Sąd Rejonowy dla Warszawy - Śródmieścia w Warszawie
32. Natalia ZIENTARA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
 
 
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości
lista aktualności archiwalnych