Archiwum informacji

źródło: prezydent.pl

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

2015-07-30

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski wręczył dzisiaj (30 lipca 2015 r.)  w Pałacu Prezydenckim akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości wziął udział Minister Sprawiedliwości Borys Budka oraz Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Wojciech Hajduk.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
sędziowie Sądów Apelacyjnych
1. Joanna BARANOWSKA
Sąd Apelacyjny w Łodzi
2. Dariusz LIMIERA
Sąd Apelacyjny w Łodzi
3. Alicja PODLEWSKA
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
4. Ewa TOMASZEWSKA
Sąd Apelacyjny w Gdańsku

sędziowie Sądów Okręgowych
5. Anna BOGACZYK-ŻYŁKA
Sąd Okręgowy w Katowicach
6. Krzysztof DADEŁŁO
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
7. Grzegorz DYRGA
Sąd Okręgowy w Krakowie
8. Jolanta GELNER
Sąd Okręgowy w Gdańsku
9. Wirginia GŁODNY
Sąd Okręgowy w Katowicach
10. Barbara KONIŃSKA
Sąd Okręgowy w Gliwicach
11. Justyna KOWALSKA
Sąd Okręgowy w Katowicach
12. Karolina LEWIŃSKA
Sąd Okręgowy w Katowicach
13. Krystian MARKIEWICZ
Sąd Okręgowy w Katowicach
14. Remigiusz PAWŁOWSKI
Sąd Okręgowy Warszawa - Praga w Warszawie
15. Marcin RAK
Sąd Okręgowy w Gliwicach
16. Elżbieta SŁUŻAŁEK
Sąd Okręgowy w Katowicach
17. Paweł WICHEREK
Sąd Okręgowy w Krakowie
18. Iwona WIELKANOWSKA
Sąd Okręgowy w Toruniu
19. Mariola WIŚNIEWSKA
Sąd Okręgowy w Katowicach
20. Barbara ZAWIERZYŃSKA-WACH
Sąd Okręgowy w Krakowie
21. Renata ZWOLAK
Sąd Okręgowy w Krakowie

sędziowie Sądów Rejonowych
22. Marzena CHABROS
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
23. Marcin DUDZIK
Sąd Rejonowy w Przemyślu
24. Anna DUK-MAJEWSKA
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
25. Katarzyna GÓRALCZYK
Sąd Rejonowy w Gliwicach
26. Bartosz GRAJEK
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
27. Anna GRACZ-KACICKA
Sąd Rejonowy w Elblągu
28. Izabela HAŸDUK-HAWRYLAK
Sąd Rejonowy w Otwocku
29. Aleksandra JANCZURA
Sąd Rejonowy w Świnoujściu
30. Aleksandra KASZA-GRABOWSKA
Sąd Rejonowy w Bytomiu
31. Edyta KAWULOK
Sąd Rejonowy w Cieszynie
32. Katarzyna KAZUŁA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
33. Marek KOLASA
Sąd Rejonowy w Wieluniu
34. Milena KOWALCZYK
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
35. Bartosz KULESZA
Sąd Rejonowy w Elblągu
36. Tomasz MALICKI
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
37. Magdalena MIKŁAS
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
38. Monika MYSIAKOWSKA-CHOINA
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
39. Anna OWCZAREK
Sąd Rejonowy w Przysusze
40. Tomasz PARTYK
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
41. Agnieszka RACZKOWSKA
Sąd Rejonowy w Suwałkach
42. Beata SIECZKOWSKA
Sąd Rejonowy w Olecku
43. Aneta SOBOLEWSKA-ŻUKIEL
Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
44. Joanna SUCHECKA
Sąd Rejonowy Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie
45. Wojciech SUDNIK
Sąd Rejonowy Poznań-Grunwald i Jeżyce w Poznaniu
46. Renata TABIN
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
47. Jacek TARGOŃSKI
Sąd Rejonowy w Świnoujściu
48. Olga TOMASZCZYK
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim
49. Krzysztof WIECZYSTY
Sąd Rejonowy w Bolesławcu
50. Aleksandra WILKOS
Sąd Rejonowy w Jastrzębiu-Zdroju
51. Joanna ZABOROWSKA
Sąd Rejonowy w Wołominie
52. Dorota ZIELIŃSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie
53. Urszula ŻÓŁTAK
Sąd Rejonowy w dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
sędzia Wojskowego Sądu Garnizonowego w Szczecinie    
54. Piotr MAROSZEK
 
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości
lista aktualności archiwalnych