Archiwum informacji

Nominacje sędziowskie

Nominacje sędziowskie

2016-02-12

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył w dniu 11 lutego 2016 r. akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Łukasz Piebiak.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

sędzia Sądu Najwyższego

Pan Piotr PRUSINOWSKI

sędziowie Sądów Apelacyjnych

 
1.      Pani Beata BYSZEWSKA
Sąd Apelacyjny w Warszawie
           
2.      Pani Grażyna JAKUBOWSKA
Sąd Apelacyjny w Lublinie
           
3.      Pani Grażyna KRAMARSKA
Sąd Apelacyjny w Warszawie
           
4.      Pani Magdalena KUCZYŃSKA
Sąd Apelacyjny w Lublinie
           
 
5.      Pan Marcin ŁOCHOWSKI
Sąd Apelacyjny w Warszawie
           
      6. Pan Mariusz ŁODKO  
Sąd Apelacyjny w Warszawie
           
7.      Pani Ewa MIERZEJEWSKA
Sąd Apelacyjny w Lublinie
           
8.      Pan Dariusz PŁACZEK
Sąd Apelacyjny w Krakowie
           
9.      Pani Izabela POSPIESKA
Sąd Apelacyjny w Poznaniu
           
10. Pani Jolanta PYŹLAK
Sąd Apelacyjny w Warszawie
           
11. Pani Ewa SOLECKA
Sąd Apelacyjny w Katowicach
           
12. Pani Dorota TYRAŁA
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
sędziowie Sądów Okręgowych
 
 
13. Pani Sylwia BAŃKA-MROZEWSKA
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
14. Pan Andrzej BAUZA
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
           
 
15. Pani Katarzyna BRZOZOWSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku
           
16. Pani Joanna CYGANEK
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy
 
17. Pani Katarzyna GAJEWSKA
Sąd Okręgowy w Krakowie
           
18. Pan Rafał JERKA
Sąd Okręgowy w Olsztynie
           
19. Pani Beata KRAWCZYK
Sąd Okręgowy w Radomiu
           
20. Pan Rafał KUBICKI
Sąd Okręgowy w Olsztynie
           
21. Pan Piotr MARCINIAK
Sąd Okręgowy w Poznaniu
           
22. Pan Tomasz MUCHA
Sąd Okręgowy w Rzeszowie
           
23. Pani Honorata PALUCH
Sąd Okręgowy w Krakowie
           
24. Pani Ewa PIOTROWSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku
           
25. Pani Monika ROSŁAN-KARASIŃSKA
 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
           
 
26. Pan Szymon ROŻEK
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
           
27. Pani Olga RYBUS
Sąd Okręgowy w Olsztynie
           
28. Pani Małgorzata SEROCKA
Sąd Okręgowy we Włocławku
           
29. Pan Tomasz SPROCH
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
           
30. Pani Monika STRZYŻEWSKA
Sąd Okręgowy w Ostrołęce
           
31. Pan Ryszard SUŁTANOWSKI
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
           
32. Pani Aleksandra SZATKOWSKA
Sąd Okręgowy we Włocławku
           
33. Pan Jarosław TURCZYN
Sąd Okręgowy w Słupsku
           
34. Pan Hubert WICIK
Sąd Okręgowy w Kielcach
           
35. Pan Jacek WOJDYN
Sąd Okręgowy w Sieradzu
           
36. Pani Agnieszka WOJNAROWICZ-POSŁUSZNA
Sąd Okręgowy w Lublinie
           
37. Pani Lidia ZIARKO
Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu
 
sędziowie Sądów Rejonowych
 
38. Pani Agnieszka ADAMCZEWSKA
Sąd Rejonowy w Zgierzu
           
39. Pan Michał BANASZAK
 
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
           
40. Pani Małgorzata BANASZEWSKA
Sąd Rejonowy w Szczytnie
           
41. Pani Katarzyna BARTOSIEWICZ
Sąd Rejonowy w Grudziądzu
           
42. Pan Radosław BARTOSZEWSKI
 
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
43. Pan Łukasz BILIŃSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
           
44. Pani Magdalena BOJARSKA
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
           
45. Pani Natalia BONOWICZ
Sąd Rejonowy w Inowrocławiu
           
46. Pani Magdalena CEKIERA-BANAŚ
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
           
 
47. Pani Joanna CHUDEK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
48. Pani Dominika CZARNECKA
Sąd Rejonowy w Tczewie
           
49. Pani Małgorzata CZEREDYS-WÓJTOWICZ
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu
           
50. Pani Anna GŁĄBIKOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
51. Pani Olga GOSZKA
Sąd Rejonowy w Ząbkowicach Śląskich
           
52. Pani Anna GURTOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
           
53. Pani Beata IŁOWSKA-NAPIÓRKOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie  
 
54. Pan Mariusz JAKUBIAK
Sąd Rejonowy w Zgorzelcu
           
55. Pan Mariusz JURKIEWICZ
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
56. Pani Aneta KAFTAŃSKA
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
 
57. Pan Bartosz KASIELSKI
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
           
58. Pan Aleksander KASPROWICZ
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
59. Pan Łukasz KLATKA
Sąd Rejonowy w Żyrardowie
           
60. Pan Jędrzej KONDEK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
61. Pani Malwina KOSTYSZYN-KRUPIŃSKA
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
           
62. Pani Justyna KOSZYKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie
 
63. Pani Karolina KOZIEŁ
Sąd Rejonowy w Kościerzynie
           
64. Pani Beata KOZIOŁEK
Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej
           
65. Pani Marzena KOZŁOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
66. Pani Ewa KRÓL-LASOTA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
           
67. Pani Małgorzata KURJATA
Sąd Rejonowy w Krotoszynie
           
68. Pani Agnieszka LESZCZYŃSKA
Sąd Rejonowy w Łęczycy
           
69. Pani Olga LEŚNIAK
 
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie
           
70. Pani Agata LIPIŃSKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
           
71. Pan Paweł LONGIER
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
           
72. Pan Piotr ŁOSOŚ
Sąd Rejonowy w Gnieźnie
           
73. Pan Paweł ŁUCZYŃSKI
Sąd Rejonowy w Gliwicach
           
74. Pan Szymon ŁUKASIEWICZ
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
           
75. Pan Bartłomiej MARCHLEWSKI
Sąd Rejonowy w Zabrzu
           
76. Pani Agnieszka MARCISZEL
Sąd Rejonowy w Sokółce
 
           
77. Pani Agnieszka MARCZEWSKA-BAŁDYGA
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 
78. Pan Witold MARWEG
Sąd Rejonowy w Olsztynie
           
79. Pani Anna MIŚ
Sąd Rejonowy w Dzierżoniowie
           
80. Pani Alicja MLECZKO
Sąd Rejonowy w Chrzanowie
           
81. Pan Konrad MOSTOWIK
Sąd Rejonowy w Świebodzinie
           
82. Pani Magdalena MROCZKOWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
           
83. Pani Magdalena MYSŁOWSKA-MARCZAK
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
           
84. Pan Robert OSTATEK
Sąd Rejonowy w Wyszkowie
           
85. Pani Anna OSTROWSKA
Sąd Rejonowy w Oławie
           
86. Pani Gabriela PERCZAK
Sąd Rejonowy w Gliwicach
 
87. Pani Ilona PIŃKOWSKA
Sąd Rejonowy w Pułtusku
           
88. Pani Magdalena PNIEWSKA
Sąd Rejonowy w Brodnicy
           
 
89. Pani Dominika PODPORA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
90. Pan Adam PRUSZYŃSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
           
91. Pani Anna RAPACZ
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
92. Pan Rafał ROMATOWSKI
Sąd Rejonowy we Włocławku
           
93. Pani Żaneta SELIGA-KACZMAREK
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
94. Pani Joanna SOBIECHART
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
95. Pani Barbara STACH-ŻYDOWSKA
Sąd Rejonowy w Oławie
           
96. Pani Katarzyna STĘPIEŃ
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
           
97. Pani Natalia STRYCZEK
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
98. Pani Beata SZYMAŃSKA
Sąd Rejonowy w Starogardzie Gdańskim
           
99. Pani Marlena WARZYBOK
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
100. Pani Magdalena WIERZEJSKA
Sąd Rejonowy w Bartoszycach
           
101. Pani Monika WOJCIECHOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
           
102. Pan Maciej WÓJCICKI
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
103. Pani Barbara WÓJCIK
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
104. Pani Agnieszka WROŃSKA-MACHNICKA
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Widzewa w Łodzi
           
105. Pani Agnieszka WYROBEK
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
           
106. Pani Monika ZAŃ
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
107. Pan Jarosław ZARĘBSKI
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
           
108. Pani Anna ZIMOWSKA-LEGUTKO
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Tarnowskiej
           
109. Pani Karina ZIÓŁKOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st Warszawy w Warszawie
 

Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości

lista aktualności archiwalnych