Archiwum informacji

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich, źródło: prezydent.pl; fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich, źródło: prezydent.pl; fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich, źródło: prezydent.pl; fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP
Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich, źródło: prezydent.pl; fot. Andrzej Hrechorowicz/KPRP

Uroczystość wręczenia nominacji sędziowskich

2016-04-20

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył wczoraj (19 kwietnia 2016 r.) akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości, która odbyła się w Pałacu Prezydenckim wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości  Łukasz Piebiak.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali: 

sędziowie Sądów Apelacyjnych
 
1. Pani Ewa JETHON
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
2. Pani Aleksandra KEMPCZYŃSKA
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
3. Pani Barbara KOSUB
Sąd Apelacyjny w Krakowie
 
4. Pan Jacek PASIKOWSKI
Sąd Apelacyjny w Łodzi
 
5. Pani Maria PIERZYCKA-PAJĄK
Sąd Apelacyjny w Katowicach
 
6. Pani Anna RODAK
Sąd Apelacyjny w Łodzi
 
7. Pani Marta SZEREL
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
 
sędziowie Sądów Okręgowych
 
8. Pan Jerzy BOGACZ
Sąd Okręgowy w Nowym Sączu
 
9. Pan Marcin BUZDYGAN
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
10. Pani Izabela CIEŚLIŃSKA
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
11. Pani Joanna CZERNECKA
Sąd Okręgowy w Krakowie
 
12. Pani Anna GOLEC
Sąd Okręgowy w Lublinie
 
13. Pani Jolanta JANAS
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
14. Pani Małgorzata KAMYKOWSKA
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
15. Pani Iwona KOWALCZYK
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
16. Pan Grzegorz KOWOLIK
Sąd Okręgowy w Opolu
 
17. Pan Tomasz KRAWCZYK
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
18. Pani Barbara KRZEMIANOWSKA
Sąd Okręgowy w Koszalinie
 
19. Pani Wioletta KUBASIEWICZ
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
20. Pani Beata MAJEWSKA-CZAJKOWSKA
Sąd Okręgowy w Gliwicach
 
21. Pan Jacek MARTKA
Sąd Okręgowy w Legnicy
 
22. Pani Iwona MATYJAS
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
23. Pan Waldemar NAWROCKI
Sąd Okręgowy w Tarnowie
 
24. Pani Ewa OKNIŃSKA
Sąd Okręgowy w Olsztynie
 
25. Pan Andrzej REMBOWSKI
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
26. Pani Jagna RUMIŃSKA
Sąd Okręgowy w Katowicach
 
27. Pan Roman TROLL
Sąd Okręgowy w Gliwicach
 
28. Pani Katarzyna WASZCZUK
Sąd Okręgowy w Opolu
 
29. Pan Piotr WICHEREK
Sąd Okręgowy w Tarnowie
 
30. Pani Agnieszka WILCZYŃSKA
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
 
sędziowie Sądów Rejonowych
 
31. Pani Maja AMBROŻEK
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
 
32. Pani Wioletta BACHURSKA-ŚWIĘCIOWSKA
Sąd Rejonowy w Przemyślu
 
33. Pani Anna BARAN
Sąd Rejonowy w Sandomierzu
 
34. Pani Ewa BEDNARCZYK
Sąd Rejonowy w Grójcu
 
35. Pani Ewelina BUDŹKO
Sąd Rejonowy w Żarach
 
36. Pan Krzysztof CISŁAK
Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim
 
37. Pan Krzysztof DŁUGI
Sąd Rejonowy w Głogowie
 
38. Pani Magdalena DUDEK
Sąd Rejonowy w Pile
 
39. Pani Monika DUŹ
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
40. Pan Tomasz DYKO
Sąd Rejonowy w Radziejowie
 
41. Pani Marta FERDYN
Sąd Rejonowy w Bytomiu
 
42. Pani Karolina HAJKOWSKA-KUBATY
Sąd Rejonowy w Sosnowcu
 
43. Pani Dorota IDCZAK
Sąd Rejonowy w Nysie
 
44. Pani Agata IRLA-ŁUCZYŃSKA
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Nowej Huty w Krakowie
 
45. Pani Izabela JAMROZ
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
 
46. Pan Adam JAWORSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Południe w Warszawie
 
47. Pani Katarzyna KĘDZIOR
Sąd Rejonowy w Sanoku
 
48. Pan Jakub KOWALCZYK
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
49. Pani Monika KRUEGER
Sąd Rejonowy Katowice-Zachód w Katowicach
 
50. Pani Magdalena KWIATKOWSKA
Sąd Rejonowy w Łobzie
 
51. Pani Katarzyna LIPSKA-JĘDRUCH
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Woli w Warszawie
 
52. Pani Aleksandra ŁUCZYŃSKA
Sąd Rejonowy w Łasku
 
53. Pani Renata MAJ
Sąd Rejonowy w Bartoszycach
 
54. Pani Małgorzata MALINOWSKA
Sąd Rejonowy w Suwałkach
 
55. Pan Łukasz MALINOWSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
56. Pani Paulina MARSZAŁEK
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
 
57. Pan Piotr MICHOWIECKI
Sąd Rejonowy w Mińsku Mazowieckim
 
58. Pani Katarzyna MIKRUT
Sąd Rejonowy w Dąbrowie Górniczej
 
59. Pan Janusz NOWAK 
Sąd Rejonowy w Oświęcimiu
 
60. Pani Monika OLSZOWIEC
Sąd Rejonowy w Zgierzu
 
61. Pani Monika OSTROWSKA
Sąd Rejonowy w Płocku
 
62. Pani Justyna PIKULIK
Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie
 
63. Pani Sylwia RACZYŃSKA
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu
 
64. Pani Anna RAFALSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
65. Pani Agnieszka RICHERT
Sąd Rejonowy w Wejherowie
 
66. Pan Marcin ROPIAK
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie
 
67. Pani Magdalena ROZWAŁKA-RADWAN 
Sąd Rejonowy w Myśliborzu
 
68. Pani Justyna RYŁKO
Sąd Rejonowy w Szydłowcu
 
69. Pan Paweł RYNKO
Sąd Rejonowy w Olsztynie
 
70. Pani Katarzyna SENDOREK
Sąd Rejonowy w Bochni
 
71. Pani Barbara SENDOR-SZKOTAK
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie
 
72. Pani Ewa SKOWRON
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Śródmieścia we Wrocławiu
 
73. Pani Ada SZCZEPANKOWSKA-SZYSZKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 
74. Pani Anna SZEWCZYK
Sąd Rejonowy w Miastku
 
75. Pan Krzysztof SZWAK
Sąd Rejonowy w Chojnicach
 
76. Pan Wojciech WALICKI
Sąd Rejonowy w Przemyślu
 
77. Pani Agnieszka WAWRZYŃCZYK-KLUZIK
Sąd Rejonowy w Rybniku
 
78. Pani Karolina WIŚNIEWSKA-OKOŃ
Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia w Warszawie
 
79. Pani Joanna ZARYCZNY
Sąd Rejonowy w Gorlicach
 
80. Pan Piotr ZASADA
Sąd Rejonowy w Wałczu
 
 
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości
lista aktualności archiwalnych