Archiwum informacji

Prezydent Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)
Prezydent Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)
Prezydent Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. (fot. Krzysztof Sitkowski / KPRP)

Uroczystość powołania 71 sędziów

2016-06-28

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył 27 czerwca 2016 r. akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

W uroczystości, w Pałacu Prezydenckim wziął udział Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Łukasz Piebiak.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali: 

sędziowie Sądów Apelacyjnych
 
1. Pani Ewa GREGAJTYS
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
2. Pan Marek KOLASIŃSKI
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
3. Pan Robert KUCZYŃSKI
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
 
4. Pan Dariusz MAŁKIŃSKI
Sąd Apelacyjny w Białymstoku
 
5. Pani Anna MICHALIK
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
6. Pani Małgorzata MOSKWA
Sąd Apelacyjny w Rzeszowie
 
7. Pan Sławomir STEINBORN
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
 
sędziowie Sądów Okręgowych
 
8. Pani Joanna BARANIECKA-GALIŃSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku
 
9. Pan Dominik BOGACZ
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
10. Pani Magdalena FIGURA
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
11. Pani Iwona GRZEGORZEWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
12. Pani Anna HRYCAJ
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
13. Pan Tomasz JÓZKOWIAK
Sąd Okręgowy w Poznaniu
 
14. Pan Bartosz KAHSIN
Sąd Okręgowy w Gdańsku 
 
15. Pani Ewa KALININ
Sąd Okręgowy w Kielcach
 
16. Pan Grzegorz KOCHAN
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
17. Pan Mirosław MAJOR
Sąd Okręgowy w Poznaniu
 
18. Pan Adam MALINOWSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
19. Pan Adam MIKA
Sąd Okręgowy w Legnicy
 
20. Pan Rafał MŁYŃSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
21. Pani Ewa MORAWSKA
Sąd Okręgowy w Koninie
 
22. Pan Maciej NAWROCKI
Sąd Okręgowy w Poznaniu
 
23. Pan Krzysztof NOWICKI
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
24. Pani Agnieszka PIANKOWSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku
 
25. Pan Piotr PILARCZYK
Sąd Okręgowy w Krakowie
 
26. Pani Marzena POK
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
27. Pan Maciej ROMOTOWSKI
Sąd Okręgowy w Suwałkach
 
28. Pani Agnieszka STASZAK
Sąd Okręgowy w Poznaniu
 
29. Pani Monika SZUWAROWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie
 
30. Pani Joanna WIĘCKOWSKA
Sąd Okręgowy w Gdańsku
 
31. Pani Marta ZALEWSKA
Sąd Okręgowy w Rzeszowie 
 
 
sędziowie Sądów Rejonowych
 
32. Pani Agnieszka BOCHENEK
Sąd Rejonowy w Miechowie
 
33. Pan Tomasz BULC
Sąd Rejonowy w Ciechanowie
 
34. Pani Katarzyna CICHOŃ
Sąd Rejonowy w Kolbuszowej
 
35. Pani Małgorzata FILIPEK
Sąd Rejonowy w Jarosławiu
 
36. Pani Joanna FLAK
Sąd Rejonowy w Bolesławcu
 
37. Pani Joanna GABERLE
Sąd Rejonowy w Wieliczce
 
38. Pani Anna GAJEWSKA
Sąd Rejonowy w Piszu
 
39. Pani Agata GOC-GRZYWNOWICZ
Sąd Rejonowy w Tychach
 
40. Pani Anna GOŁ-ZDZIEBCZOK
Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim
 
41. Pani Katarzyna JAKUBÓW-TROJSZCZAK
Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich
 
42. Pani Marta JANKOWSKA-KUCIA
Sąd Rejonowy w Chorzowie
 
43. Pani Natalia JESIONEK
Sąd Rejonowy w Lęborku
 
44. Pan Marcin KIEDROWICZ
Sąd Rejonowy w Bytowie
 
45. Pan Paweł KOCIAŁKOWSKI
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 
46. Pan Jarosław KONOWALSKI
Sąd Rejonowy w Koninie
 
47. Pani Leokadia KONSEK
Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej
 
48. Pani Joanna KOWALSKA
Sąd Rejonowy we Włoszczowie
 
49. Pan Grzegorz KRASZEWSKI
Sąd Rejonowy w Tychach
 
50. Pani Liliana KRUKOWSKA
Sąd Rejonowy w Prudniku
 
51. Pani Magdalena KUŚ
Sąd Rejonowy w Koninie
 
52. Pani Anetta MAĆKOWIAK
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej
 
53. Pani Agnieszka MARCZYŃSKA
Sąd Rejonowy w Wołowie
 
54. Pani Agata MAZUR-KUBIAK
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Krzyków
we Wrocławiu
 
55. Pani Jolitta POKRYWIECKA
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim
 
56. Pani Alicja RAK-WRÓBLEWSKA
Sąd Rejonowy w Kluczborku
 
57. Pani Joanna RUMIN-JABŁOŃSKA
Sąd Rejonowy w Słupcy
 
58. Pani Magdalena RYDEL-WOŁPIUK
Sąd Rejonowy w Oświęcimiu
 
59. Pani Karina RZEŹNIK
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia
w Łodzi
 
60. Pani Agata SMOLIŃSKA
Sąd Rejonowy w Gorzowie Wielkopolskim
 
61. Pan Daniel SOBOCIŃSKI
Sąd Rejonowy w Mogilnie
 
62. Pani Katarzyna SÓJTA
Sąd Rejonowy w Pabianicach
 
63. Pan Łukasz STASZCZYK
Sąd Rejonowy w Kluczborku
 
64. Pani Katarzyna SZEJNER
Sąd Rejonowy w Strzelcach Opolskich
 
65. Pan Łukasz SZEMPLIŃSKI
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 
66. Pani Małgorzata SZWEDKOWICZ
Sąd Rejonowy w Kluczborku
 
67. Pani Anastazja USTJANICZ-DUBIEL
Sąd Rejonowy w Jaworznie
 
68. Pani Dominika WAŻNA
Sąd Rejonowy w Bytowie
 
69. Pan Marek WOLIŃSKI
Sąd Rejonowy w Chełmie
 
70. Pan Rafał ZAWALSKI
Sąd Rejonowy dla Warszawy
Pragi-Południe w Warszawie
 
71. Pani Anna ZIELIŃSKA
Sąd Rejonowy w Pleszewie
 
 
Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji
Ministerstwo Sprawiedliwości
lista aktualności archiwalnych